|
|
امروز: جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲
کد خبر: ۲۷۲۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
استاندار ایلام با تاکید بر آمادگی مدیران استان برای اربعین آینده، تصریح کرد: با توجه به برداشته شدن ویزا، امسال استقبال بیشتری نسبت به سال گذشته از مرز مهران خواهد شد و خوشبختانه موضوع باز شدن مرز چیلات به هیئت دولت خواهد رفت و باز شدن مرز خسروی نیز به مدیریت بهتر اربعین کمک خواهد کرد.
 استاندار ایلام با تاکید بر آمادگی مدیران استان برای اربعین آینده، تصریح کرد: با توجه به برداشته شدن ویزا، امسال استقبال بیشتری نسبت به سال گذشته از مرز مهران خواهد شد و خوشبختانه موضوع باز شدن مرز چیلات به هیئت دولت خواهد رفت و باز شدن مرز خسروی نیز به مدیریت بهتر اربعین کمک خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، قاسم سلیمانی‌دشتکی در نشست شورای اداری استان با تاکید بر آمادگی مدیران استان برای اربعین آینده، تصریح کرد: با توجه به برداشته شدن ویزا، امسال استقبال بیشتری نسبت به سال گذشته از مرز مهران خواهد شد و خوشبختانه موضوع باز شدن مرز چیلات به هیئت دولت خواهد رفت و باز شدن مرز خسروی نیز به مدیریت بهتر اربعین کمک خواهد کرد.

وی با اعلام رضایت از روند آماده سازی پروژه های اربعین گفت: قبل از اربعین قسمت اعظم این پروژه‌ها آماده خواهد شد و در مجموع در پروژه‌های اربعین پیشرفت های خوبی صورت گرفته و اعتبارات خوبی هم از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور اختصاص یافته است.

استاندار ایلام با اشاره به اختصاص ۳۰ میلیارد تومان در سفر هیات بلند پایه اقتصادی به پروژه های مسیر ایلام به مهران گفت: به دنبال تکمیل این پروژه هستیم و امیدواریم قبل از اربعین نقاط کور و مشکل دار طرح ها برطرف شود.

سلیمانی با بیان اینکه 5000 متر مربع سایه‌بان و ۶۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در  پایانه در حال ساخت است، تصریح کرد: بحث بر سر مشکلات پایانه برکت است که سال قبل ترافیک بسیار شدیدی داشت و امسال با ایجاد زیرگذر در ابتدای شهر و انتهای کنارگذر غربی تلاش می‌شود تا از بار ترافیکی کاسته شود.

وی با خوب ارزیابی کردن برنامه‌های شهرداری ایلام در جهت نشاط اجتماعی، گفت: برخی انتقادها در این زمینه غیراصولی است چون مردم در کنار  گردهمایی‌های مذهبی و سیاسی به گردهمایی‌های نشاط آور در چارچوب عرف و قانون نیز نیاز دارند و نباید عده ای با دیده تنگ نظری در برابر اجرای برنامه های شادی آفرین عمومی سنگ اندازی کنند.

با اشاره به گرمای هوا از دستگاه‌های اجرایی خواست در مصرف برق صرفه‌جویی کنند و در دمای 25 درجه و پایین‌تر از دستگاه‌های خنک‌کننده استفاده نکنند.


وی با بیان اینکه دستورالعمل کاهش ساعات اداری و آغاز زودتر از 7 و نیم کار اداری، تصریح کرد: در این روش انتظار ارباب رجوع به خوبی برآورده نمی‌شد اما اگر دمای هوا در مناطق جنوبی استان به 50 درجه برسد، فرمانداران از اختیارات خود استفاده خواهند کرد.


سلیمانی دشتکی با بیان اینکه «آهسته بیا، آهسته  برو» را روش مدیران ضعیف دانست و از مدیران خواست در حال پاسخگوی مردم و رسانه‌ها باشند.

استاندار ایلام بر تکریم ارباب رجوع، تاکید و به برگزاری میز خدمت در مصلاهای نماز جمعه و حضور خود در مهران، گفت: هدف از برگزاری این برنامه مانور نیست بلکه بهترین فرهنگسازی برای ارتباط مردم و مسئولان است. روز گذشته در مهران به مدت 4 ساعت به  300 درخواست مردم رسیدگی شد؛ ممکن است مردم عصبانی باشند، باید پای درددل‌ها آنان نشست و باید از مردم گریزان نباشیم چون هر جا مردم حضور داشته باشند نظام و دولت بیمه می‌شوند.

وی از مدیران خواست در گزارش‌ها همه چیز را حل شده ندانند بلکه در دیدن مشکلات مردم تیزبین و ریزبین باشند.

استاندار ایلام تاکید کرد: اجازه‌ی مقام معظم رهبری به برداشت 5000 میلیارد از صندوق توسعه ملی به این معناست که بسیاری از اعتبارات باید 100 درصد اختصاص یابند و مدیران باید دنبال دریافت این اعتبارات در سطح کشور باشند.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین امر به معروف خدمت بی‌منت به مردم، حل مشکلات آنان و ایجاد اشتغال و دوری از تنگ‌نظری و حل مشکلات سرمایه‌گذاران در استان است، چون بوروکراسی اداری و معارضین دو مشکلی است که معمولا بر سر راه سرمایه‌گذاران وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین