|
|
امروز: جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
کد خبر: ۲۷۱۳۸۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
چهل سال از تشکیل این شجره طیبه الهی می گذرد و در این مدت خدمات زیادی به کشور و انقلاب اسلامی کرده، البته در این مدت اقدامات بسیج بدون اشکال نبوده و آن طور که باید از همه ظرفیت ها استفاده نکرده است.
  رییس سازمان بسیج گفت: امروز بسیج در دنیا تبدیل به الگو شده و کشورهای منطقه برای غلبه بر مشکلات خود با الگو قرار دادن ایران بسیج تشکیل داده اند.

سردار غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه در جمع فرماندهان پایگاه‌های نخبه بسیج استان اردبیل افزود: کشورهایی مانند عراق، سوریه و یمن با الگو قرار دادن بسیج و تشکیل نیروهای مردمی توانستند بر دشمنان غلبه کرده و مشکلات را حل کنند.

وی بیان کرد: امروز بسیج بعنوان بزرگترین تشکیلات مردم نهاد در دنیا شناخته شده و به عنوان یک نهاد انقلابی و مردمی توانسته در خارج از مرز ها نیز رشد و توسعه پیدا کند.

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی از ابتکارات امام راحل بود، اضافه کرد: چهل سال از تشکیل این شجره طیبه الهی می گذرد و در این مدت خدمات زیادی به کشور و انقلاب اسلامی کرده، البته در این مدت اقدامات بسیج بدون اشکال نبوده و آن طور که باید از همه ظرفیت ها استفاده نکرده است.

سردار سلیمانی گفت: امروز باید با برنامه‌ریزی دقیق، وحدت و همدلی، نو آوری و ابتکار و استفاده از تمامی ظرفیت ها مشکلا ت کشور و نیازهای جامعه و مردم را حل کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: تکامل و موفقیت بسیج در گرو کار اخلاص همه اعضای آن است تا به اهداف بلند خود برسد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای اعتلای بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: باید با توجه ویژه به پایگاه های مقاومت برنامه های بسیج از لحاظ کمی و کیفی ارتقا یابد.
منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین