|
|
امروز: جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷
کد خبر: ۲۶۷۲۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰
فریدون معینی مسئول کمیته جوانان فدراسیون فوتبال استدلالی برای انتخاب فرهاد مجیدی آورده که می‌تواند خط بطلانی باشد برای هزار دلیل منطقی در انتخاب او.
 فریدون معینی مسئول کمیته جوانان فدراسیون فوتبال استدلالی برای انتخاب فرهاد مجیدی آورده که می‌تواند خط بطلانی باشد برای هزار دلیل منطقی در انتخاب او.

به گزارش خبرآنلاین، در روزهایی که اقلا تکلیف وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با تیم امید ایران مشخص است و همین دیروز نصرالله سجادی با گفتن این جمله که: «ما دخالتی در انتخاب سرمربی تیم امید مثل باقی تیم های المپیکی نداشتیم و فدراسیون به عنوان مسئول این انتخاب بایدپاسخگو باشد» قطع امیدشان را از تیم امید اعلام کردند. باید نوشت قطع امید چون همین ویدئو را مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش بازنشر داده و نوشته است:«مسئولیت تیم المپیک با فدراسیون فوتبال است و باید پاسخگو باشد.»

در چند روزه اخیر نقل قول‌هایی از مسئولان عالی ورزش شده بود که امیدی به این تیم امید نیست و حالا فرقی ندارد چه کسی سرمربی اش باشد.  در حالی که به نظر می رسد فرهاد مجیدی این جسارت را داشته و با شجاعت تیمی را قبول کرده که حتی مسئولانش توان اداره اش را نداشتند و از حالا دارند از زیر بار شکست احتمالی اش شانه خالی می کنند. این تیم با این شرایط و بلایی که در دوره کرانچار بر سرش آمده یا تیم ۴ سال قبل خاکپور و مایلی و آن همه هزینه که برایش شد ، هرچه شود شاهکار کرده است اما این قابل تحسین است که مجیدی با شهامت از صعود می گوید وقتی همه تنهایش کرده اند تا زمین بخورد!

نکته جالبتر اما زمانی است که یک مسئول از درون فدراسیون تاج به حمایت از او بلند شده . آقای معینی مسئول کمینه جوانان در این باره آن طور که بانک ورزش نقل کرده، گفته است:«او گزینه خوبی برای تیم امید است چرا که با انگیزه و پرتلاش بوده و با تفکرات این مربی جوان آشنا هستم. وی 10 سال با مربیان خوب در امارات کار کرده و تجارب خوبی به دست آورده است. معتقدم باید از مجیدی حمایت شود تا بتواند در تیم ملی با دلگرمی و انگیزه فعالیتهای خود را انجام دهد.»

مجیدی ۵ هفته هدایت استقلال را بر عهده داشته و نتایج درخشانی گرفته، طوری که گزینه سرمربیگری دائمی تیم باشد. او بخشی مهم از فوتبال دو دهه اخیر ماست که سال های حضورش در امارات خیلی برجسته نیستند در میان شان. کاش از شهامت و دانش فنی مجیدی اگر چیزی دارد می گفتید آقای معینی.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین