|
|
امروز: دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
کد خبر: ۲۶۷۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
در ۲۴ ساعت گذشته هفت هزار و ۷۷۷ مگاوات برق مصرف شده که نسبت به شش هزار و ۹۵۰ مگاوات مصرفی مدت مشابه در سال قبل ۱۱.۹ درصد رشد داشته است.
 مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با ابراز نگرانی از روند افزایشی مصرف برق در استان، گفت: مصرف برق در شنبه هفته جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل حدود ۱۲ درصد رشد داشته است.

 محمود دشت بزرگ اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته هفت هزار و ۷۷۷ مگاوات برق مصرف شده که نسبت به شش هزار و ۹۵۰ مگاوات مصرفی مدت مشابه در سال قبل ۱۱.۹ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به پیش بینی های افزایش دما ( وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر از آن) تا اواسط هفته جاری در استان، بیان کرد: این نگرانی ها وجود دارد که با توجه به ظرفیت شبکه و روند افزایشی دما و افزایش مصرف برق، در صورت رعایت نکردن الگوی مدیریت مصرف خطاهایی ناشی از پرباری در شبکه رخ دهد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با بیان اینکه اوج مصرف برق در ساعت ۱۴:۵۱ دقیقه رخ داده است، عنوان کرد: از همه مشترکین درخواست داریم تا مصارف غیر ضروری و استفاده از وسایل برقی پر مصرف را از ساعات اوج مصرف ( ساعت ۱۳ تا ۱۷ و ۲۰ تا ۲۳) به سایر ساعات شبانه روز منتقل کنند و همانند سال گذشته همراه و همیار صنعت برق استان باشند.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین