|
|
امروز: يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۳
کد خبر: ۲۶۶۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
بارها تاکید کرده‌ام که اجرای تعهدات هسته‌ای ایران یک دستاورد مهم برای راستی‌آزمایی هسته‌ای است. بنابراین، امیدوارم که تنش‌های فعلی از راه گفت‌وگو کاهش یابد. من از ایران می‌خواهم که به‌طور کامل تعهدات خود در برجام را اجرا کند.

 مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در نشست شورای حکام تایید کرد که ایران سرعت تولید اورانیم غنی‌سازی شده را افزایش داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید به نقل از رویترز، یوکیو آمانو، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز دوشنبه در نشست شورای حکام اعلام کرد که ایران سرعت تولید اورانیم غنی‌سازی شده خود را افزایش داده است.

 یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امروز در سخنرانی خود در نشست شورای حکام در وین در مورد تعهدات ایران به برجام گفت: من نسبت به افزایش تنش‌ها در خصوص موضوع هسته‌ای ایران نگران هستم.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: بارها  تاکید کرده‌ام که اجرای تعهدات هسته‌ای ایران یک دستاورد مهم برای راستی‌آزمایی هسته‌ای است. بنابراین، امیدوارم که تنش‌های فعلی از راه گفت‌وگو کاهش یابد. من از ایران می‌خواهم که به‌طور کامل تعهدات خود در برجام را اجرا کند.

وی در ادامه گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به راستی آزمایی در مورد اجرای تعهدات از سوی ایران ادامه می‌دهد. ارزیابی‌ها در خصوص فعالیت هسته‌ای ایران ادامه خواهد داشت.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین