کد خبر: ۲۶۰۵۰۹
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
این دو بازیگر روس ادعا کردند که ۱۵ دقیقه با ماکرون به جای زلینسکی گفت‌وگوی تلفنی داشتند. کاخ الیزه نه اطلاعی از این گفت‌وگو داده است و نه آن را تأیید کرده است.
 دو بازیگر روسی ادعا کردند که خود را به جای وولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور جدید اوکراین جا زده‌اند و با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه گفت‌وگوی تلفنی داشتند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، این دو بازیگر روس ادعا کردند که ۱۵ دقیقه با ماکرون به جای زلینسکی گفت‌وگوی تلفنی داشتند. کاخ الیزه نه اطلاعی از این گفت‌وگو داده است و نه آن را تأیید کرده است.

در این گفت‌وگوی تلفنی ضبط شده که توسط این دو فرد روس پخش شده است. صدای شخصی شبیه به امانوئل ماکرون وجود دارد که به رئیس جمهور اشتباهی اوکراین پیروزی‌اش را تبریک می‌گوید و یکی دیگر از این کمدین‌ها درباره رئیس جمهور سابق اوکراین پترو پوروشنکو در توافق صلح روسیه اظهار نظر می‌کند و می‌گوید که پوروشنکو شخص مناسبی برای توافقات مینسک نبوده است و فکر می‌کند که از عمد حل و فصل مسئله مینسک و پایان درگیری‌ها را به تعویق انداخته است.

امانوئل ماکرون در پاسخ می‌گوید: موافقم. من روی تعهدات شما برای این امر بسیار حساب می‌کنم.

این دو بازیگر روس برای اولین بار نیست که دست به چنین کاری زده‌اند. آنها پیش از این وزیر خارجه سابق انگلیس بوریس جانسون و حتی رئیس جمهور بلاروس را نیز به تله انداخته بودند.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین