کد خبر: ۲۵۹۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
شهردار آق قلا ضمن اظهار رضایت از مدیریت بیمه ایران استان گلستان ازهمراهی شخص مدیر استان از روز بعد حادثه و سرکشی همه روزه و تبادل نظر با شهردار به صورت مستمر تشکر کرد.
 عضو هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران و هیاتی از مدیران بلندپایه شرکت عازم مناطق سیل زده استان گلستان شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید به نقل از بیمه ایران، در ادامه روند رسیدگی مستقیم و تسهیل و تسریع در پرداخت هزینه های خسارات سیل استان گلستان که با حضور آقای پورکیانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در روزهای آغازین فروردین 98 در مناطق سیل زده استان کلید خورد، آقای مبرقعی عضو هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران و هیات همراه، متشکل از آقایان محتشم مدیرکل بیمه های اموال و رضایی نیا رییس اداره کل خسارت بیمه آتش سوزی به گلستان سفر کردند.

هیات اعزامی از تهران، همراه با آقای یعقوبی مدیرکل بیمه ایران استان گلستان عازم مناطق سیل زده آق قلا و حومه شده و با حضوردر شهرک صنعتی آق قلا، در دیدار با آقای خلیل زاده مدیر شرکت شهرک های صنعتی، آمادگی بیمه ایران جهت ارزیابی وپرداخت خسارت واحدهای آسیب دیده ای که بیمه نامه معتبر دارند را اعلام کردند. مدیر شرکت شهرک های صنعتی نیز ضمن ابراز تشکر و قدردانی از حضور مدیران ارشد بیمه در مناطق سیل زده، این اقدام و تدابیر مدیران بیمه ایران را درشرایط بحرانی موجب دلگرمی زیاندیدگان دانست.

در ادامه، مدیران بیمه ایران با حضور در شهرداری آق قلا با آقای کلته شهردار دیدار و درخصوص خسارت سیل آق قلا و میزان آسیب وارد شده تبادل نظر کردند.

آقای کلته شهردار آق قلا ضمن اظهار رضایت از مدیریت بیمه ایران استان گلستان ازهمراهی شخص مدیر استان از روز بعد حادثه و سرکشی همه روزه و تبادل نظر با شهردار به صورت مستمر تشکر کرد.

در این جلسه مقرر شد با شناسایی واحدهای آسیب دیده طی چند روز آینده و معرفی آن به بیمه  ایران از سوی شهرداری، روند ارزیابی و پرداخت خسارت این شهر طی هفته آینده به پایان برسد.

همچنین، آقای مبرقعی و هیات همراه با حضور در اداره کل بیمه ایران استان با همکاران واحدهای مختلف دیدار و گفت و گو کردند.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
آخرین عناوین
ببینید و بشنوید