کد خبر: ۲۳۳۴۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۰
خط خوردن سیدجلال حسینی از لیست نهایی اعزام به جام جهانی روسیه گرچه واکنش‌های زیادی به دنبال داشت، اما خود این بازیکن حرفی علیه کارلوس کی‌روش نزد.
خط خوردن سیدجلال حسینی از لیست نهایی اعزام به جام جهانی روسیه گرچه واکنش‌های زیادی به دنبال داشت، اما خود این بازیکن حرفی علیه کارلوس کی‌روش نزد.

کاپیتان پرسپولیس که پس از جام جهانی هم دیگر به تیم ملی دعوت نشد خوب می‌داند دیگر جایی در تفکرات مرد پرتغالی ندارد.

با این وجود سیدجلال در برنامه زنده تلویزیونی ۹۰ حاضر نشد جنجال به پا کرده و علیه کارلوس کی‌روش حرف بزند.

این در حالی است که او حاضر نیست از تیم ملی خداحافظی کند و در این رابطه همواره دوپهلو حرف زده است.

پرسش اصلی اینجاست؛ به راستی پشت پرده این سکوت و عدم خداحافظی سیدجلال حسینی از تیم ملی چیست؟

شنیدیم کاپیتان پرسپولیس امیدوار است با درخشش در تیم باشگاهی اش و حتی قهرمانی در آسیا بار دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن کند. البته سیدجلال خوب می‌داند تا زمانی که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی باشد او جایی در تیم ایران نخواهد داشت.
پس ماجرا چیست؟
چنانچه پرسپولیس بتواند لیگ قهرمانان آسیا را فتح کند و از آن طرف تیم ملی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات به عنوان قهرمانی نرسد احتمال جدایی کارلوس کی‌روش از تیم کشورمان قوت خواهد گرفت.
امیدواریم چنین اتفاقی نیفتد، اما در صورت ناکامی احتمالی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا محتمل‌ترین گزینه برای جانشینی مرد پرتغالی، سرمربی موفق پرسپولیس خواهد بود.
گرچه برانکو دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، اما قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا بالاترین هدفی است که به آن رسیده و دیگر می‌تواند با خیال راحت جدا شود. از سوی دیگر جلب رضایت باشگاه پرسپولیس توسط فدراسیون فوتبال هم کار سختی نیست!
نشستن برانکو روی نیمکت تیم ایران، می‌تواند بار دیگر سیدجلال حسینی را به تیم ملی برگرداند./خبر ورزشی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین