|
|
امروز: دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
کد خبر: ۱۳۹۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
من در حالی که ۱۱ سال داشتم با یک جواهر‌فروش که ۱۳ سال داشت، ازدواج کرده و دو سال بعد باردار شدم. دخترم ماریا در سن ۱۱ سالگی ازدواج کرده و هم اکنون نوه کوچکی به نام یان دارم.
رسانه‌ های رومانی اعلام کردند که یک زن کولی ۲۳ ساله جوانترین مادربزرگ دنیا است. ریفکا استانسکو که در زمان تولد دخترش ماریا تنها ۱۳ سال داشت و هم‌ اکنون به دلیل تولد نوه‌ خود در سن ۲۳ سالگی جوانترین مادر بزرگ دنیا لقب گرفته است.

 این زن ۲۳ ساله در این باره به روزنامه‌ دیلی میل عنوان کرد: من در حالی که ۱۱ سال داشتم با یک جواهر‌فروش که ۱۳ سال داشت، ازدواج کرده و دو سال بعد باردار شدم. دخترم ماریا در سن ۱۱ سالگی ازدواج کرده و هم اکنون نوه کوچکی به نام یان دارم.
 
این زن که از کولی‌ های رومانی است، در این باره خاطر نشان کرد: از این که دخترم در سن ۱۱ سالگی ازدواج کرده، نگران یا ناراحت نیستم اما به او تاکید کرده‌ام تا مدرسه را به پایان ببرد تا بتواند در تربیت پسرش موفق باشد.

علاوه بر این، مادر من هم در سن ۴۰ سالگی دارای نتیجه شده و از این بابت بسیار خوشحال است. پیش از این زن رومانیایی یک زن انگلیسی در سن ۲۶ سالگی مادربزگ شده بود. دختر او در سن ۱۲ سالگی باردار شده بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین