|
|
امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۵
کد خبر: ۱۳۷۶۴۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴
در این جلسه هم درباره برجام و هم برنامه‌هایی که دولت برای مقابله با بدعهدی‌هایی که از طرف آمریکا شده است صحبت کردیم برای تضمین اجرای درست برجام و برنامه‌هایی که ما در وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی براساس دستور رییس جمهور دنبال می‌کنیم.
وزیر امورخارجه کشورمان با اشاره به پاسخ ایران به نقض برجام از سوی آمریکا گفت: اقدامات لازم توسط سازمان انرژی اتمی و وزارت خارجه شروع شده است و در مراحل بعدی هم تابع نظرات هیات عالی نظارت خواهیم بود.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید، محمدجواد ظریف نشست‌ روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با مدیران ارشد وزارت خارجه را «بسیار خوب» توصیف کرد.

وی افزود: در این جلسه هم درباره برجام و هم برنامه‌هایی که دولت برای مقابله با بدعهدی‌هایی که از طرف آمریکا شده است صحبت کردیم برای تضمین اجرای درست برجام و برنامه‌هایی که ما در وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی براساس دستور رییس جمهور دنبال می‌کنیم.

وزیر امور خارجه در ادامه تصریح کرد: همچنین درباره سوریه ، شرایط بسیار وخیم انسانی که در سوریه به صورت کلی و در فوعه و کفریا و در حلب حاکم است و تلاش‌هایی که ایران برای کاهش آلام مردم سوریه و جلوگیری از ادامه جنایات تکفیری‌ها انجام داده است نیز صحبت کردیم.

ظریف در گفت وگو با خبرگزاری صداو سیما گفت: بحث مختصری نیز درباره بودجه وزارت خارجه داشتیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین