|
|
امروز: شنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۲:۲۳
کد خبر: ۳۵۸۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶
قدرت الله محمدی در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی برای پرسنل آتش‌نشانی گفت: با عنایت به دستور ویژه‌ای شهردار تهران به بنده داده بودند از ابتدای انجام وظیفه در سازمان آتش نشانی به صورت ویژه مشکلات انباشته ۱۰ سال گذشته در حوزه معیشت پرسنل در دستور کار قرار گرفت.


مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تحویل ۱۸ ماهه مسکن پرسنل این سازمان در تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، قدرت الله محمدی در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی برای پرسنل آتش‌نشانی گفت: با عنایت به دستور ویژه‌ای شهردار تهران به بنده داده بودند از ابتدای انجام وظیفه در سازمان آتش نشانی به صورت ویژه مشکلات انباشته ۱۰ سال گذشته در حوزه معیشت پرسنل در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ۱۸ مشکل موجود برای پرسنل احصا شد که شاکله اصلی حل این مشکلات موضوع مسکن بود که در صورت حل آن سایر مشکلات نیز مرتفع می‌شد. از ۵۳۰۰ نفر پرسنل آتش نشانی ۴۰۰۰ نفر فاقد مسکن داریم که اغلب در حاشیه شهر تهران اجاره‌نشین هستند و بیش از یک سوم حقوق دریافتی آنها هزینه اجاره مسکن آنها می‌شود.

محمدی ادامه داد: با توجه به تاکید شهردار تهران برای حل مشکلات پرسنل جلسه کارگروه قرارگاه مسکن در سازمان آتش نشانی تشکیل و تامین ۴۰۰۰ واحد مسکونی پرسنل هدفگذاری شد تا این تعداد مسکن تولید و در اختیار آنها قرار گیرد. تعاونی‌های مسکن اغلب در تامین مسکن ناکام بودند لذا فرمولی که بتواند زودتر مسکن‌ها را تحویل پرسنل دهد مشارکت بخش خصوصی بود که مقرر شد موضوع مسکن آتش‌نشانان در این باره حل و فصل کنیم و ظرف مدت ۱۸ ماه مسکن به پرسنل تحویل داده شود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تاکید کرد: نحوه واگذاری برای کارکنانی که پنج سال خدمت به بالا دارند و اولویت بندی بر اساس سنوات خدمتی آنهاست. پروژه بعدی نیز در حکیمیه و تهرانپارس تا قبل از سال آغاز می‌شود و عملیات اجرایی ۴۰۰۰ واحد نیز ظرف شش ماه آینده آغاز و نهایتا ۱۸ ماهه تحویل آنها خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید