|
|
امروز: سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
کد خبر: ۲۷۸۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۰
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از قتل ۲ نفر در درگیری مسلحانه ۲ طایفه در روستای فروز از توابع این شهرستان خبر داد.
 سرهنگ محمدباقر سلگی در گفتگو با ایسنا، مطرح کرد: این افراد با استفاده از سلاح ساچمه‌ای زنگی شکاری بدون مجوز، به سمت هم شلیک کردند که بر اثر این درگیری از هر طرف یک تن مجروح شدند و در بیمارستان جان باختند.

وی بیان کرد: تیم‌های پلیسی بی درنگ در محل حضور یافته و ۱۱ تن از مسببان اصلی این درگیری را بازداشت کردند همچنین هر ۲ قاتل شناسایی و دستگیر شدند.

سلگی اضافه کرد: به منظور برقراری امنیت در این روستا و پیشگیری از درگیری‌های احتمالی تدابیر لازم اتخاذ شده و دادستان و بازپرس ویژه نیز چند نوبت در این محل حضور یافتند.

وی با بیان اینکه اختلافات قبلی زمینه‌ای برای بروز درگیری بین این دو طایفه بر روی زمین‌های کشاورزی شد، یادآور شد: عامل اصلی بروز این درگیری طایفه‌ای مربوط به اتفاقی است که ۴ سال پیش رخ داد با این توضیح که ۲ نوجوان بر سر بازی با یکدیگر درگیر شده و این نزاع زمینه برای کدورت و کینه جویی شده است.

سلگی همچنین در رابطه با پرونده زن قاتل ملایری که ۳ ماه قبل با استفاده از قرص سیانور ۴ نفر را در ملایر به قتل رسانده بود، گفت: قاتل صراحتاً به انجام قتل اعتراف کرده و اتهامات را پذیرفته است، پرونده مربوطه تکمیل شده و در دادگاه تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در پایان به کشف حدود ۱۱ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک طی انجام ۲ عملیات ضربتی پلیس از ۳ نفر قاچاقچی موادمخدر در ملایر خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین