|
|
امروز: سه‌شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۳
کد خبر: ۲۷۵۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴
فرمانده انتظامی دیلم گفت: تعداد ۵۲ دستگاه خودرو شوتی توسط نیروی انتظامی در شهرستان‌های دیلم و تنگستان توقیف شدند.
 فرمانده انتظامی دیلم گفت: تعداد ۵۲ دستگاه خودرو شوتی توسط نیروی انتظامی در شهرستان‌های دیلم و تنگستان توقیف شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ رضا اسماعیلی از توقیف ۳۶ دستگاه خودرو شوتی حامل ۱۷ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال کالای قاچاق خبر داد و اظهار کرد: ماموران انتظامی این فرماندهی حین کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به استان های همجوار ۳۶ دستگاه خودرو تندرو (شوتی) حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: در این عملیات و در بازرسی از خودروهای توقیفی مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق از جمله پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه برابر نظر کارشناس ارزش کالاهای مکشوفه ۱۷ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در همین ارتباط رانندگان متخلف دستگیر و برای ادامه رسیدگی به مقر پلیس منتقل شدند.

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان از توقیف ۱۶ دستگاه خودروی شوتی طی یک عملیات هماهنگ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین خواجه عنوان کرد: با توجه به حمل قاچاق توسط خودروهای شوتی و وقوع چندین فقره تصادف در محورهای مواصلاتی شهرستان، کنترل این محورها و توقیف خودروهای شوتی در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی تاکید کرد: با تلاش های صورت گرفته و انجام ایست و بازرسی های موقت و گشت زنی عوامل انتظامی در محورهای اصلی شهرستان و نوار ساحلی در یک عملیات هماهنگ ۱۶ دستگاه خودروی تندرو (شوتی) حامل کالای قاچاق توقیف شده است.

فرمانده انتظامی تنگستان با بیان اینکه از خودروهای توقیفی انواع کالای قاچاق به ارزش ۵۳۰ میلیون ریال کشف شده است، عنوان کرد: این روند به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان می توانند هر گونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین