|
|
امروز: سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲
کد خبر: ۲۷۴۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
لحظاتی قبل زن جوانی وارد مغازه طلافروشی‌ام شد. او کلت کمری به همراه داشت و با تهدید از من خواست ۱۰۰۰ سکه طلا به او بدهم. من هم بدون آنکه وی متوجه شود سامانه مها را فعال کردم تا پلیس متوجه سرقت شود. از آنجا که این سیستم بی‌صدا است و فقط پلیس متوجه می‌شود زن سارق احساس خطر نکرد.
 ایران نوشت:ساعت ۱۳ سه‌شنبه با فعال شدن سامانه مها - اعلام سرقت از طلافروشی به پلیس- از طریق یک طلافروشی واقع در پاساژ ارگ منطقه دربند، مأموران عملیات کلانتری وارد عمل شدند.

 با حضور در محل طلافروشی با زن جوانی روبه‌رو شدند که یک کلت کمری و شوکر برقی همراه داشت که بلافاصله وی دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

صاحب طلافروشی در تحقیقات به مأموران کلانتری ۱۲۲ گفت: لحظاتی قبل زن جوانی وارد مغازه طلافروشی‌ام شد. او کلت کمری به همراه داشت و با تهدید از من خواست ۱۰۰۰ سکه طلا به او بدهم. من هم بدون آنکه وی متوجه شود سامانه مها را فعال کردم تا پلیس متوجه سرقت شود. از آنجا که این سیستم بی‌صدا است و فقط پلیس متوجه می‌شود زن سارق احساس خطر نکرد.

در بازرسی از زن جوان یک دستگاه شوکر کشف شد و مشخص شد اسلحه کلت کمری اش از نوع ساچمه زنی بادی بدنه فلزی است.

زن سارق در تحقیقات اولیه گفت: نیم ساعت قبل از سرقت دوستم مینا با پسر جوانی که نامزدش است به مقابل خانه‌مان آمدند. آنها با تهدید از من خواستند در این سرقت شرکت کنم و تهدید کردند که اگر با آنها همکاری نکنم مادر و خواهرم را می‌کشند. من هم به ناچار با آنها همراه شدم و آنها مرا تا مقابل طلافروشی رساندند و از من خواستند تا نقشه را اجرا کنم.

او ادامه داد: من آرایشگرم و ۱۵ سال قبل مادر و پدرم از هم جدا شدند. مدت هاست که در غرب تهران زندگی مجردی دارم.

سرهنگ علی قاسمی رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند گفت: با اظهارات دختر جوان او تحویل کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین