|
|
امروز: جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۳
کد خبر: ۳۵۵۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳


رسا: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مرحوم فیروز آبادی در سال ۸۸ در کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت خاتمی در فتنه ۸۸ با فرمانده ناتو دیدار داشت و از آن‌ها خواستند کار ما در داخل که جلو رفت شما وارد شوید.
 
جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در سخنانی گفت: ما پیروزی‌های بسیار بزرگی در این آشوب‌ها بدست آوردیم، مهمترین تبیین درباره این اغتشاشات را رهبری در دانشگاه افسری ارائه کردند و فرمودند این اتفاق خلق الساعه نبود.

نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از حداقل شش هفت سال قبل ۴۹کشور برای براندازی جمهوری اسلامی ایران توافق کردند، ولی دو کشور ترکیه و امارات از دو سال قبل از این ائتلاف کناره گیری کردند.
 
کریمی قدوسی اظهار کرد: ۴۷ سرویس جاسوس از کشور‌های امریکا، انگلیس، فرانسه، اسرائیل، آل سعود، اسپانیا، مصر، اردن و… در این کار ستاد تشکیل داده و این جنگ ترکیبی را طراحی کردند.
 
وی افزود: در زمان روحانی زیرساخت‌های براندازی آماده شد و قرار بود همان زمان عملیاتی شود که به علت کرونا برنامه هایشان بهم ریخت. پنجاه درصد توان دشمن در فضای مجازی سازماندهی شده بود.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از گسل‌های جامعه ما حجاب است. دشمن این گسل را انتخاب کرد. یکی دیگر از گسل‌ها احزاب بود اکثر سران فتنه ۸۸ نیز به نفع این اغتشاش هم موضع گیری کردند. گسل‌های قومی و مذهبی از دیگر موارد مورد استفاده این جنگ ترکیبی بود.
 
نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در جنگ ترکیبی به سمت دلار رفتند در حالیکه مسئولین می‌گفتند ما به اندازه کافی دلار به ابزار تزریق کرده ایم.
 
کریمی قدوسی ابراز داشت: در طی شصت روز آمار حضور اغشتشاگران در خیابان ۵۰۰ هزار نفر روز بوده است. البته اگر یک نفر ده بار هم آمده ده بار در آمار وارد شده. اوج این حضور در یک روز ۴۵هزار نفر بود.  
 
وی افزود: گفتند نماد‌های حاکمیتی باید سقوط کند. یکی از نماد‌ها مشهد است. قرار بود برای یکی از سران قوا در مشهد حادثه هفت تیر ۶۰ تکرار شود.
 
نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آخرین مرحله هم ورود پنتاگون بود. در سال ۸۸ هم نقشه همین بود. مرحوم فیروز آبادی در سال ۸۸ در کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت خاتمی در فتنه ۸۸ با فرمانده ناتو دیدار داشت و از آن‌ها خواستند کار ما در داخل که جلو رفت شما وارد شوید.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ شناختی یکی دیگر از ابعاد این جنگ ترکیبی بود. این‌ها مدت‌ها القاء می‌کردند در این ۴۰ سال کاری صورت نگرفته است.
 
کریمی قدوسی بیان کرد: اکثر دستگیرشدگان یک یا دو شب نگهداری شدند بعد با تعهد والدین آزاد شدند. اما از میان بازداشتی‌های هدفمند که ادامه هم دارد ۱۸٪ آن‌ها آموزش دیده اند. تمام این ارتباطات بدست آمده که به عنوان مستندات بیانیه دو دستگاه اطلاعاتی در آینده منتشر می‌شود.
 
وی افزود: ۷۰ درصد دستگیر شدگان دیپلم و زیر دیپلم بوده اند. ۶۷ درصد اهل شرب خمر بوده اند. از این شاربان خمر ۴۷ درصد دائم الخمر بودند. اکثر این‌ها معتاد به مواد مخدر گل بودند. درصدی از زنان بازداشت شده اهل فحشا بودند. همانکس که خودکشی کرد یکی از همین افراد بود. ۸۰ درصد این‌ها خارج از کشور را بهشت می‌دانند.
 
کریمی قدوسی ابراز داشت: خانم مولا وردی معاون روحانی طرحی داشت و می‌خواست فاحشه‌ها را بیمه کند.
 
نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دولت عراق نزدیکترین دولت‌ها به ایران است. ما سه خواسته ازدولت عراق داشتیم اول اخراج کل کومله و دمکرات از کردستان عراق دوم تحویل کسانی که در ترور‌ها دست داشتند سوم استقرار دولت عراق در مرزها. عراق آن‌ها را پذیرفت.
 
وی افزود: یکی از مسئولان کومله با دو بچه اش به محل جلسه آمده بود لذا آن مقر را نزدیم. مسئولین نظامی می‌گفتند ما نوک خودکار را روی نقشه می‌گذاشتیم و همان هدف را روی زمین می‌زدیم.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: با باز شدن مسیر بوکمال، راه زمینی ما تا سوریه و حزب الله و دریای مدیترانه باز شد. تحولات منطقه بعد از این آشوب‌ها شدت می‌گیرد؛ و همه چیز را آماده کرده و پای کار برده ایم.
 
وی ابراز داشت: دستگاه اطلاعاتی ما از این طرح مطلع شد و در سند امنیتی ۴۰۱ برای مقابله با این طرح آماده شدیم و به ۵۰ درصد از استعداد و توان دشمن ضربه زدیم.
 
نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در آینده در داخل و خارج تحولاتی رخ خواهد داد. دشمن در عناصر رسانه‌ای خود تجدید نظر می‌کند. ما هنوز کار‌های بین المللی خود را شروع نکرده ایم. ما دستمان برای هزینه دادن امریکا، انگلیس و فرانسه خیلی باز است.
 
کریمی قدوسی خاطر نشان کرد: هر گره‌ای که دولت‌های قبل زدند این دولت یکی بعد از دیگری در حال باز کردن آن است.
 
وی افزود: عده‌ای در زمان روحانی بدون گزینش در آموزش و پرورش نفوذ داده شدند. معلم‌هایی که دانش آموزان را تحریک کردند همه شناسائی شدند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مظلومیت بسیج در این آشوب این بود که دست خالی به میدان رفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین