|
|
امروز: دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲
کد خبر: ۳۲۸۵۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲

شفقنا: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: استاندار باید بتواند با اشراف و شناخت نسبت به استان و مسائل آن، کار را در استان پیش ببرد و باری از دوش دولت بردارد.

حجت الاسلام سید احمد علم‌الهدی در دیدار با مجمع نمایندگان خراسان رضوی، با اشاره به تشکیل دولت جدید و چینش بدنه اجرایی دولت، اظهار کرد: اینکه دولتی برای تعیین استاندار و نماینده خود در استان از نمایندگان مجلس که نمایندگان مردم در آن شهر و استان هستند، مشورت می‌گیرد، نشان از صمیمیت و نگاه تحولی این دولت نسبت به مردم دارد که بسیار ارزشمند است.

وی با بیان این‌که باید با مشورت صحیح، زمینه رقم خوردن اتفاقی مثبت را فراهم کنید، خاطرنشان کرد: استانداری در خراسان رضوی از چند جنبه دارای اهمیت است و استاندار باید بتواند با اشراف و شناخت نسبت به استان و مسائل آن، کار را در استان پیش ببرد و باری از دوش دولت بردارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به این‌که استاندار باید از نظر کارآمدی، بالی برای دولت در پیش برد برنامه‌های آن باشد، متذکر شد: بنده تاکنون هیچ دخالتی در عزل و نصب افراد نه در مورد استانداران و نه دیگر مدیران نداشته و نخواهم داشت اما اگر تخلفی صورت بگیرد، نسبت به آن تذکر داده می‌شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین